7/24 ALARM HABER ALMA MERKEZİ TAKİP DESTEĞİ VE CALL CENTER HİZMETİ

AHM(Alarm Haber Alma Merkezi) Nasıl Çalışır?

Adresinizde Daha Önceden Var Olan Alarm Sisteminde ,Teknik ekibimiz Tarafından Yapılacak Bir Takım Programlama Ve Revizyonlar Tamamlandıktan Sonra, Sistemde Ve Mekanda Oluşabilecek Hırsızlık Girişimi, Sabotaj ,Yangın ve Kolluk Kuvveti İhtiyaçlarının ,Sabit Hat Veya GPRS Modül İçerisinde Bulunan Sim Kart Marifeti İle Daha Önceden Teknik Ekibimiz Tarafından Oluşturulmuş , Programlama Alt Yapısı Kullanılarak, Sinyaller  Haber Alma Merkezimize Yönlendirilir.

Haber Alma Merkezimizde 24 Saat Esasına Göre Nöbette Bulunan Alanında Uzman Personel Ekranına Anlık Olarak İletilmektedir.

Avantajları için buraya tıklayınız.

Bu Sinyallerden Birini Veya Bir Kaçını Alan Çağrı Merkezi Personeli, Sinyalleri Mümkün Olan En Kısa Sürede Değerlendirerek Derhal Aksiyon Alır.

Yine Mümkün Olan En Kısa Sürede Sinyal Cinsine Göre , Daha Önceden Alarm merkezine İletilmiş Bilgiler Üzerinden ,Sırası ile Yetkili Kullanıcılar  Haberdar Edilir Ve Eş Zamanlı Olarak İhtiyaç Duyulması Durumunda İtfaiye, ambulans Ve Kolluk Kuvvetleri  Harekete Geçirilir.

Sistemde Kullanıcı Atama Ve Silme İşlemi.

* Sistemde Oluşturulabilen , Ana (master) kullanıcı  Ve Alt Kullanıcıların Şifre verme İşlemi Tamamlanır ,Bu İşlem Sonrasında Aynı Kullanıcı Sıralaması Ve Kişi Bilgileri Çağrı Merkezimiz Veri tabanına Kayıt Edilir.

    *Master Olarak Belirlenen Kişi Şifresi İle İstenildiği Zaman , Yeni Kullanıcı Atama İşlemi Ve Mevcut Kullanıcı Silme İşlemi Yapılabilir.

Giriş Ve Çıkışların Kontrol Edilebilmesi.

*Kurulum Esnasında Tarafımıza İletmiş Olduğunuz Çalışma Saatleri Dışında Kalan Zaman Diliminde , Mekana Şifreli Giriş Dahi Yapılmış Olsa Yetkili Kişi Çağrı Merkezimiz Tarafından Aranarak , Yapılan Girişin Hangi Kullanıcı
Tarafından Yapıldığı Ve Mesai Saatleri Dışında Olması Sebebi İle Bilginiz Dahilinde’mi Teyidini Alarak  Görüşmeyi Ses Kayıt Sitemine Depolar.

Alarm Sitemine Şifre İle Yapılacak Giriş Ve Çıkışlarda Yetkili Kişinin  SMS İle  Bilgilendirilmesi.

*Kurma Ve Açmaya Yetkili Olan Ana Ve Alt Kullanıcılar Tarafından Alarm Sisteminin Aktif Veya Pasif Edildiği Hususu Kişi Bilgileri ,Örn; 22 Ağustos 2021 Tarihi, 08:22 Saatinde Ahmet YILMAZ Tarafından Açılmıştır/Kurulmuştur İçeriği İle Yetkili Kişi Telefonuna SMS Olarak İletilmektedir.

Merkez Ofisinden , Bilgisayar Ve Cep Telefonu Uygulamaları Kullanılarak Diğer Şubelerin Açılış Ve Kapanış Saatlerinin Kontrol ve Takibinin Sağlanabilmesi.

*Tüm Şubelerin Tek Bir Yazılım İle PC Veya APK Uygulamasından Giriş Yaparak Saat Kaçta Açılıp/Kapandığını Ve Hangi Personel Tarafından İşlem Yapıldığına Dair İsim Soyisim Bilgilerine Sitem Üzerinden Ulaşılabilmektedir.