Ankara Alarm Sistemlerinde İmaj Güvenlik

Ankara Alarm Sistemlerinde İmaj Güvenlik

Ankara alarm sistemleri veya alarm sistemleri Ankara denildiğinde akla gelen en güvenilir ve en kaliteli hizmeti İmaj Güvenlik Elektronik Güvenlik Sistemleri’nde bulabilirsiniz. Mevcut kampanyalarımız ve uygun fiyatlarımızdan yararlanarak sizde evinize, ofisinize, dükkanınıza veya diğer iş yerlerinize alarm sistemi kurmak istiyorsanız ve özellikle Ankara’da veya çevresinde yaşıyorsanız doğru yerdesiniz!

Kamera Sistemlerimiz

Alarm sistemleri üzerindeki geniş referansımız ve engin tecrübemiz sayesinde, yaptığımız iş anlaşmalarını en hızlı ve kaliteli bir biçimde tamamlayarak, Ankara alarm sistemleri olarak hizmete hazırız. Firmamız tarafından yapılan mevcut güvenlik sistemleri içerisinde yer alan kamera çeşitlerimiz; IP Kameralar, Gece Görüşlü Kameralar, DOME Kameralar, SPEED DOME Kameralar, GİZLİ Kameralar, ZOOM Kameralar ve BOX Kameralar. Ayrıca kayıt cihazlarımız DVR Kayıt Cihazı ve NVR Kayıt Cihazı olarak firmamızda mevcuttur. Ankara alarm sistemleri olarak sadece kameralarda değil aklınıza gelebilecek her türlü güvenlik sistemini firmamızda mevcuttur.

Görüntülü Diyafon Sistemlerimiz

Firmamızda yer alan diğer bir sistem de görüntülü diyafon sistemleridir. Evinizde veya işyerinizde kullanabileceğiniz görüntülü diyafon sayesinde kapı çaldığında kapıya gelen kişileri görebilir, eğer tanıdığınız kişi ise kapıyı gönül rahatlığı ile açabilir veya tanımadığınız kişileri kapıyı açmadan içeri girmelerini önleyebilirsiniz. Ankara güvenlik sistemlerinin öncüsü İmaj Güvenlik sayesinde, siz, sevdikleriniz veya çalışanlarınıza daha güvenli bir ortam sağlayabilirsiniz.

Akıllı Ev Sistemlerimiz

İmaj güvenlik tarafından yapılan akıllı ev sistemleri, alarm sisteminde oluşan bütün bildirimleri telefon aracılığı ile size iletilmesini sağlamakla birlikte, isteğiniz üzerine evinizde bulunan kombi, bahçe sulama, ev aydınlatması v.b. sistemlerinin de kontrolüne erişmenize olanak sağlamaktadır.

Ankara Alarm Sistemleri Olarak Biz Hazırız!

Sektördeki on seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile Ankara alarm sistemleri denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Bu başarımızı siz değerli müşteriler ile paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak istiyoruz.