Ankara da Güvenlik Kamera fiyatları

ANKARA DA GÜVENLİK KAMERA FİYATLARI

Ankara da güvenlik kamera fiyatları konusunda imaj güvenlik satış iddialıyız. 120 TL den başlayıp 700 TL ye kadar çeşitli marka modelde kamera bulmanız mümkündür. Firma olarak ücretsiz keşif montaj ve aynı zamanda teknik destek veren firmamız on beş yıllık deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Ankara da ahd, Ip li güvenlik kamera sitemlerinde birçok marka ve model bulmak mümkündür. Güvenlik kamera sistemleri tercih ederken çözünürlük, gece görüş, metraj performansı özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Ahd, Ip li güvenlik kamerası almadan önce ön bir araştırma yapıp kameranın ne maksatla ne fayda sağlayacağı kullanılış maksadı araştırmak ve bilmek gerekir. Aşağıda yazacağım özelliklerin ne işe yaradığını siz değerli müşterilerimize bahsetmek isterim

AHD GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİNDE BAZI ÖZELLİKLER

– BLC  özelliği arkadan gelen ışığın şahsın yüzündeki karanlığı dengeleme özelliğidir.

-ICR özelliği kızılötesi ışınlar gündüz performansını olumsuz yönde etkilenir. Renkler bozulabilir, bunun için ICR filtre özelliği kullanılır.

-3D-DNR düşük ısı seviyesini dengeleyerek daha net görüntü almamızı sağlar.

-Sens-Up özelliği düşük ışık seviyesinde daha net ve parlak ışık almasını sağlar.

Hs-BLC özelliği görüntü içindeki parlak noktaları maskeleyerek kameranın ışıktan daha az etkilenmesini sağlar.-

-Motion Detection özelliği görüntü alanı içindeki istenilen alan belirlenip bu alan içindeki hareketleri ekrana alarm olarak verir.

IP Standardı güvenlik kamera sistemlerinde ürünün su geçirmez özelliği olduğunu gösterir.

Low Temp özelliği ürünün çalışacağı minimum sıcaklığı gösterir.

-Vandalproof Kameranın güvenlikli bir gövdeye sahip olduğunu belirtir. Nezaretler ve bankamatiklerde Vandalproof kameralar kullanılır.

Ankara da ahd, Ip li güvenlik kamera sistemleri konusunda firmamız birçok başarılı projeye imza atmıştır. ahd Ip güvenlik kamerasına ihtiyaç duyan mekanlar fabrika ahd, Ip li güvenlik kamerası sitemleri, okul ahd, Ip li güvenlik kamera sistemleri, cami ahd, Ip li güvenlik kamera sistemleri, yurt ahd  , Ip li güvenlik kamera sistemleri ,apartman işyeri alış veriş merkezi ev ahd , Ip li güvenlik kamera sistemleri, kreş ahd , Ip li güvenlik kamerası ,ofis banka ahd  , Ip li güvenlik kamerası kuyumcu güvenlik kamerasına ihtiyaç duyan mekanlara ücretsiz keşif ve montaj ve servis desteği firmamızca sunulmaktadır.

Ankara Güvenlik Kamera sistemlerinde Firma olarak biz hazırız!

Sektörde on beş seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile Ankara alarm sistemleri denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Ankara da güvenlik kamera fiyatlarıyla da siz değerli müşterilerimize alternatif fiyatlar sunmaktayız.

Bu başarımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak istiyoruz.