CEP TELEFONU İLE BARİYER AÇMA SİSTEMİ

GSM (Cep Telefonu) İle Bariyer Otopark Kapısı Açma

Cihaz 2 farklı yöntemde çalışır, kullanım alanınız ile şeklinize göre cihazın çalışma modunu belirleyebilirsiniz . Tek kapı kontrolü yapılacağı zaman birinci mod kullanılır. Bu modda cihaz gelen aramaları cevaplamaz, arayan kişiyi meşgule atar ve kapının açılması sağlar. Bu modda cihaz gelen aramayı cevaplamadığı için arayan kişiye herhangi bir ücret yansımaz .

Birden fazla kapı kontrol edilecek ise cihaz bu modda çalışmaya ayarlanır. Bu sayede cihaz gelen aramayı cevaplar ve sesli yanıt sistemi üzerinden açmak istediğiniz kapının numarasını tuşlamanızı ister. Tuşladığınız numaraya bağlı olan kapıyı açar.

Cihaz hafızasına 4096 adet telefon numarası kaydedilebilir. cihaz sadece kendisinde kayıtlı olan telefon numaralarından arama geldiğinde işlem yapar. İstenilirse cihaza sms göndererek de kapının açılması sağlanabilir. cihaza numaraları kaydetmek için bilgisayar programı mevcttur. İstenilirse bu program üzerinden gelen aramaların kaydı da tutulabilir. Bu sayede hangi telefon numarasından ne zaman arama geldiğinin ve kapının ne zaman açıldığının takibini yapabilirsiniz.

Cihazı kapı kontrol özelliğinin yanı sıra farklı işlemleriniz içinde kullanabilirsiniz. cihaz üzerinde toplamda 4 adet kuru kontak giriş ve 8 adet röle (çıkış) bulunur. kapı açma işlemi için kullanılan röle veya rölelerin dışındaki röleleri farklı işler için kullanabilirsiniz.
Bu röleleri cihaza kısa mesaj (sms) göndererek kontrol edebilirsiniz. örnek olarak bu rölelere lamba bağlandığınızı düşünürsek sms göndererek bu lambaları kontrol edebilirsiniz. hatta cihaz üzerinde bulununan girişlere bağlayacağınız kuru kontak sensörler aracılığı ile bu röleleri otomatik kontrol etmeniz. Sektörde on beş seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile ANKARA DA GSM BARİYER SİSTEMLERİ denildiğinde  ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz . Bu başarımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak istiyoruz .  Firma olarak biz HAZIRIZ .

Ürün ile ilgili görseller:

CEP TELEFONU İLE BARİYER-YANA KAYAR KAPI KAPI AÇMA SİSTEMİ Fiyatları ve  Özellikleri
GSM İle Kapı Açma
OPAX-5024 GSM RELAY CEP TELEFONU İLE BARİYER AÇMA - Alarm 35 Güvenlik  Sistemleri
GSM Modülü