Ev Güvenlik Sistemleri

Ev Güvenlik Sistemleri

Ankara da Ev Güvenlik Sistemleri konusunda firmamız ücretsiz keşif, satış ve montaj yapmaktadır. Montaj sonrası teknik destek hizmeti veren firmamız on beş yıllık deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Ev Güvenlik Sistemleri denildiği anda aklımıza birçok sistem gelebilir. Siz değerli müşterilerimize bu güvenlik sistemlerinden bahsetmek istiyorum. İlk başta hırsızların korkulu rüyası alarm sistemlerinden kısaca bahsedeyim. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki çeşidi vardır.

Kablosuzda uzaktan mobil olarak cep telefonuyla alarm cihazına bağlanabilir, alarm cihazınızı komuta edebilirsiniz. Evinize siz evde yokken hırsız girmek istiyor ve pencerenizi zorluyor pencereye takılan manyetik kontak sayesinde pencere zorlandığı için alarm cihazınıza sinyal gönderiyor ve alarm panelinde cep telefonunuza tanımlı olduğu için anında evdeki hırsızdan haberiniz olmaktadır. Alarm cihazınıza ilaveten siren, pır detektör, hareket detektörü bulunmaktadır. Firma olarak alarm cihazlarının montajını yapıp teknik destek hizmetiyle yanınızdayız.

Diğer bir güvenlik sistemi kameralardır. Kameralar evinizin keşfi yapılıp doğru yerleştirildiği zaman çok güzel verim alırsınız yalnız kamera seçimi de çok önemlidir yüksek çözünürlükte Ip kameralar ve infrared led’li yani gece görüş özelliği olan kameralar evinizin için son derece emniyetlidir. Kameraları da cep telefonuz üzerinden izleyebilirsiniz. Örneğin evde yoksunuz çocuğunuzu bakıcıya emanet ettiniz ama içiniz rahat değil işyerinizden çocuğunuzun durumuyla ilgili görseli alabilirsiniz ve içinizdeki kuşkuyu gidermiş olursunuz. Bu kadar kolaylık varken siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evinize, ofisinize villanıza, güvenlik kameraları montajı yaparak sizleri güvende hissetmenizi sağlarız.

Ev Güvenlik Sistemlerinden birisi de görüntülü diyafon sistemleridir. Görüntülü diyafon sistemleri piyasada çok çeşitli modeli bulmanız mümkündür. Görüntülü diyafonun amacına hizmet etmesi gerekir. Binanıza birisi geldiği zaman daireniz içinde ki ekrandan kim olduğunu görebilirsiniz. Kapıyı açıp açmamak size kalıyor. Firma olarak Audio, Netelsan, Multitek gibi bir sürü ürünün montajını yapmaktayız tabi ki montaj sonrası teknik destek hizmetleriyle de siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

 

İş Yeri Kamera Sistemleri Konusunda Biz Hazırız!

Sektörde on beş seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile Ankara da Ev Güvenlik sistemleri denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Bu başarımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak istiyoruz.