GÜVENLİK SİSTEMLERİ ANKARA

ANKARA DA GÜVENLİK SİSTEMLERİ

Ankara da güvenlik sistemleri denildiği zaman ilk akla gelen firma özelliği taşımaktayız. İmaj güvenlik olarak güvenlik sistemlerinde son on beş yılını bu sektöre ayırmış kuruluşumuz deneyimli kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet etmekten gurur duyar. Güvenlik sistemleri denildiği zaman aklınıza çok çeşitli sistemler gelmektedir. İmaj güvenlik olarak sektörde yaptığımız sistemlerden bahsederek siz değerli müşterilerimizi aydınlatmak isterim.

GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ:

Güvenlik kamera sistemleri ilk olarak piyasaya analog cihazlar olarak çıkmıştır. Analog cihazların ardından ahd cihazlar ve teknolojinin çok hızlı ilerlemesiyle IP li cihazlar piyasaya çıkmıştır. İmaj güvenlik olarak teknolojiyi yakından takip eden firmamız müşterilerine en kaliteli en uygun ürünleri sunmaktan ve hizmet etmekten hep gurur duymuştur. Ankara da hizmet veren kuruluşumuz Ankara dışı keşif, teklif montaj ve montaj sonrası hizmetleriyle siz müşterilerimizin hep yanında olmuştur. Güvenlik sistemlerinde kameralar kayıt yaparak bir sürü adli olaylara ışık tutmuştur.

ALARM SİSTEMLERİ:

Ankara güvenlik sistemleri içerisinde bulunan alarm sistemleri birçok çeşit ve modeli mevcuttur. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda evinize işyerinize sitenize ücretsiz keşif ve montaj yapmaktayız. Montaj sonrası hizmetleriyle de yanınızdayız. Hırsız alarm sistemleri, GSM li ev ve işyeri alarm sistemleri alternatifleriyle de hizmet sunuyoruz. Evde yoksunuz hırsız evinize girmek istiyor alarm sistemi evinizde varsa daha pencerenizi veya kapınızı zorlarken sensörler sayesinde alarm cihazı devreye girecek ve cep telefonunuza mesaj gelerek sizi ikaz edecektir. Bu teknolojiyi kim kullanmak istemez ki alarm sistemlerinin fiyatlarının da çok ekonomik olduğunu siz değerli müşterilerimize söylemek isterim.

GÖRÜNTÜLÜ DİYAFON SİSTEMLERİ:

Görüntülü diafon sistemleri denildiği zaman güvenlik sistemleri içerisinde çok önemli yer almıştır. Daha önceki yıllarda diafon sistemlerinde sadece sesli görüşme mevcuttu. Ama gelişen teknolojiyle bu aparata kamerada eklenerek bina veya site girişine kimlerin geldiğini evinizin içindeki ekrandan rahatça görebilir isterseniz sesli görüşmede yapabilirsiniz. Maksadı kötü veya tanımadığınız kişilere kapınızı açmayabilirsiniz. İmaj güvelik olarak biz kalitenin yanında olduğumuz için size en kaliteli ürünü ve piyasada mevcudu çokça olan uydurma Çin malı ürünlerden uzak durduğumuzu söylemek isterim. Firma olarak Audio, Netelsan, Multitek gibi markaları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Sektörde on beş seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile Ankara da güvenlik sistemleri denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Montaj, montaj sonrası servis imkânı ve her türlü güvenlik sistemi arızalarında yanınızdayız. Bu başarımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak isteriz.