Hırsız Alarm Sistemleri Nedir?

Hırsız Alarm Sistemleri Nedir?

Hırsız alarm sistemleri, evinizin veya iş yerinizin herhangi bir tehdit altında kalması durumunda, önceden belirlemiş olduğunuz telefon numaralarına otomatik çağrı gönderen veya siren sesi ile etrafta yer alan komşu, akraba veya güvenlik memurlarının evdeki olağanüstü durumdan haberdar olmalarını sağlayan sistemlerdir.

İmaj Güvenlikte Hırsız Alarm Sistemleri

Ankara’da bulunan İmaj Güvenlik Sistemleri sizlere güvenlik sistemleri alanında her konuda yardımcı olmaktadır. Bunlardan bir tanesi de hırsız alarm sistemleridir. İmaj Güvenlik olarak Hırsız alarm sistemlerinizi firmamıza yaptırmanız dahilinde yukarıda bahsedilen telefon ile haber alma özelliğine ek olarak sizleri aldığınız pakete göre ücretli veya ücretsiz olarak Alarm Haber alma Merkezi’ne kayıt ediyoruz. Bu sayede evinizde veya iş yerinizde oluşacak herhangi bir olağan üstü durum üzerine ilk önce Alarm Haber alma Merkezi devreye giriyor ve sizleri bu konu hakkında bilgilendiriyor. Eğer oluşan bu durum bilginiz dahilinde değil ise olay yerine güvenlik ekiplerinin acilen ulaşması için yönlendirme işlemini sağlıyor.

Hırsız Alarm Sistemleri Nelerden Oluşur?

Bu sistemleri oluşturan bazı ana parçalar mevcuttur. Bunlar; Alarm paneli, Kapı dedektörleri, PIR (Hareket dedektörleri), Akü (Elektrik kesilmesi durumunda devreye girer), Siren (Genellikle bina dışında bulunan ışıklı cihaz) ve istek üzerine uzaktan kontrol kumandası. Bu sistemlere ek olarak yangın dedektörü ve gaz dedektörü de eklenebilir. Bu bahsedilen parçalar arasında her zaman bir bağlantı mevcuttur. Herhangi bir parçanın diğerleri ile arasındaki bağlantının kopması halinde hırsız alarm sistemi otomatik olarak devreye girer ve yukarıda bahsedilen haber alma süreci başlar.

Bize Ulaşın!

İmaj Güvenlik Sistemleri sizlere en doğru, güvenilir, kaliteli, hızlı ve güler yüzlü hizmet sunmaya devam ediyor. Hırsız alarm sistemleri veya güvenlik sistemleri hakkında ücretsiz keşif veya fiyat bilgisi için lütfen tıklayınız veya 0312 438 8393 / 0532 788 4225 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçebilirsiniz.Firma olarak biz hazırız.