İP GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ

İP GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ NEDİR?

Ankara da İp  güvenlik kamera sistemleri satış montaj ve aynı zamanda teknik destek veren firmamız on beş yıllık deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Ankara da İp güvenlik kamera sitemlerinde bir çok marka ve model bulmak mümkündür. Güvenlik kamera sistemleri tercih ederken çözünürlük,gece görüş, metraj performansı özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. İp güvenlik kamerası almadan önce ön bir araştırma yapıp kameranın ne maksatla ne fayda sağlayacağı kullanılış maksadı araştırmak ve bilmek gerekir.Aşağıda yazacağım özelliklerin ne işe yaradığını siz değerli müşterilerimize bahsetmek isterim

İp GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİNDE BAZI ÖZELLİKLER

  • BLC  özelliği arkadan gelen ışığın şahsın yüzündeki karanlığı dengeleme özelliğidir.
  • ICR özelliği kızılötesi ışınlar gündüz performansını olumsuz yönde etkilenir. Renkler bozulabilir,bunun için ICR filtre özelliği kullanılır.
  • 3D-DNR düşük ısı seviyesini dengeleyerek daha net görüntü almamızı sağlar.
  • Sens-Up özelliği düşük ışık seviyesinde daha net ve parlak ışık almasını sağlar.
  • Hs-BLC özelliği görüntü içindeki parlak noktaları maskeleyerek kameranın ışıktan daha az etkilenmesini sağlar.-
  • Motion Detection özelliği görüntü alanı içindeki istenilen alan belirlenip bu alan içindeki hareketleri ekrana alarm olarak verir.
  • IP Standardı güvenlik kamera sistemlerinde ürünün su geçirmez özelliği olduğunu gösterir.
  • Low Temp özelliği ürünün çalışacağı minumum sıcaklığı gösterir.
  • Vandalproof Kameranın güvenlikli bir gövdeye sahip olduğunu belirtir. Nezaretler ve bankamatiklerde vandalproof kameralar kullanılır.
  • Ptz İP Kameraları( pan,tilt,zoom özelliği)açısı dijital olarak kontrol edilen kameralardır. Fisheye İP kameralar ise balık gözlü kameralardır.Kameralar özelliklerine göre AHD kameralar Ip kameralar piyasada bulunmaktadır.

Ankara da İp güvenlik kamera sistemleri konusunda firmamız bir çok başarılı projeye imza atmıştır. İp güvenlik kamerasına ihtiyaç duyan mekanlar; fabrika İp güvenlik kamerası sitemleri, okul İp güvenlik kamera sistemleri,cami İp güvenlik kamera sistemleri,yurt İp güvenlik kamera sistemleri ,apartman iş yeri AVM ev İp güvenlik kamera sistemleri,kreş İp güvenlik kamerası ,ofis banka İp güvenlik kamerası kuyumcu güvenlik kamerasına ihtiyaç duyan mekanlara ücretsiz keşif ve montaj ve servis desteği firmamızca sunulmaktadır.

Ankara Güvenlik Kamera Sistemlerinde Firma Olarak Biz Hazırız!

Sektörde on beş seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile Ankara alarm sistemleri denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Bu başarımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak istiyoruz.