Kamera Güvenlik Sistemleri ANKARA

Kamera güvenlik sistemleri ;

Kamera güvenlik sistemleri ile evinizin , iş yerinizin güvenliğini , personel takibinizi  , gelen giden ziyaretçi takibini  yapabilirsiniz . Geçmiş kayıtları izleyerek ekran görüntüsü alabilirsiniz. Olası durumlar da , telefon dan  kontrol edip , içinizi de rahat tutabilirsiniz .Günümüz teknolojisinde kamera güvenlik sistemleri  son derece ilerlemiş ve her geçen gün ilerlemeye devam ediyor. Ahd kameralar, İp kameralar, Wifi kameralar, Speed dome kameralar , Starlight Kameralar  ile  güvenliğinize güvenlik katıyoruz.

Kamera Markaları  İMAJ GÜVENLİK ANKARA

Hakvision Haikon  , Neutron  , Dahoa  , Opax ,  vb. markaların satışını ,  tamirini , montajını yapmaktayız.  Ankara’nın Çankaya bölgesinde  bulunmaktayız uzman , tecrübeli kadromuz ile siz değerli müşterilerimize yardım etmek için hazırız . Alarm sistemleri , Görüntülü Diafonlar , Araç takip  vb. bir çok alanda yaygın olmaktayız Ankara da firmamız Elektronik Güvenlik Sistemlerin de  ön plan da gelmektedir .

AHD GÜVELİK KAMERASI:

Kamera güvenlik sistemleri Ahd ( analog high definition ) kameralar kayıt sisteminde kullanılan teknolojidir. Yüksek kalitede kayıt alabilen HG ve Full HD cihazlardır.

İP KAMERA:

Kamera güvenlik sistemleri üzerinde bulunan sensörler aracılığı ile görüntüyü yakalayıp işleyerek digital veriye dönüştürerek yetkilendirilen kullanıcılara ileten kamera güvenlik sistemidir. İnternet bağlantısı ile ve network üzerinden erişim sağlanabilir.

WİFİ KAMERA:

Wifi kameralar kurulumu basit ve kullanışlıdır. Diğer kamera türlerinde kablo çekmek için kırılan duvarlar ve büyüyen maliyet yerine wifi kameralar da böyle maliyet artıran işlemlere gerek kalmadan istenildiği yerde kaliteli görüntü kaydı alabilir.

SPEED DOME KAMERA:,

Speed dome kameralar cctv kamera sistemlerinin en gelişmiş kameralarıdır. 360 derecelik alanı rahatlıkla tarayabilen 36x zoma sahip bu kameralar ile sağa sola dönme aşağı yukarı hareketleri rahatlıkla istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Speed dome kameralar sahip oldukları zoom ile ayrıntıya ve istenilen netliğe ulaşabilen profesyonel bir Kamera güvenlik sistem kamerasıdır.Kamera güvenlik sistemleri tüm bu sistemler ile ister bilgisayardan ister cep telefonu ve tabletlerinizden anlık görüntü izlemeniz ve anlık izleyerek personel takibi yapabilir evinizi kontrol edebilirsiniz.Kamera güvenlik sistemleri ev ve iş yerleriniz de yaptığımız işlikle size ekstra masraflar açmadan temiz ve dürüst işçilik yaparak hem sizlerin memnuniyeti hemde bizim çalışma prensiplerimizi yerine getiriyoruz.Kamera güvenlik sistemleri kurulumunda tecrübeli teknik servisimiz ücretsiz keşif yaparak sizleri bilgilendiriyoruz.

 Starlight Kamera

Son zamanlarda Starlight kamera büyük bir yükselişte . Starlight veya Türkçesiyle “yıldız ışığı” . İsmine bakınca gelişmiş bir teknolojiye sahip gibi gözüküyor , gece görüşün de büyük bir ilerleme kaydetmiş  gibi görünüyor . Evet , bu kameraların tam olarak ne olduğunu , nasıl çalıştığını , IR gece görüşüyle farkını ve maliyetlerimi arıyorsunuz ?

Starlight kamera nedir ?

Adından da  anlaşılacağı gibi, starligt kamera Sony Starwis Starlight sensörleri sayesinde aydınlatmanın az olduğu ortamlarda nesnelerin net ve odaklı bir şekilde görüntülenmesini sağlanır. Bunun anlamı , aydınlatma 20 lüksün altına düştüğünde , insan gözü pek iyi göremez . Starlight ise 0.01 lüks derecesindeki süper gece görüşü ile karanlık gecelerde insan gözüyle görülemeyen nesnelerin net ve keskin bir şekilde görüntü alınmasını sağlar. Yani ” gözlerinizin göremediği  şeyleri acıkça görebiliriz.Piyasada iki tür  starlight kamera bulunur . Birincisi siyah beyaz görüntülerle yüksek çözünürlük ile  kayıt yapan kameralar . Diğeri ise gün aydınlığında normal bir şekilde insan gözlerinin görebileceği  tarzı renkli görüntüler oluşturan kameralardır . Sensörlerden dolayı bu farklılıklar ortaya çıkar.

Starlight gece görüş kameraları nasıl çalışır ?

Starlight kameraları sensörü gözlerinizin ortam ışığına yönelik hassas olan retinasına  benzerlik gösterir . Sensörün  ne kadar ışık kullanabileceği kamera merceği ile görüntü kalitesi tarafından belirlenir.

Sensör Yalızca “YILDIZ IŞIĞI” ile nasıl net görüntüler üretebilir ?

Starlight kamera teknolojisi , büyük ve son derece hassas sensörleri ile daha geniş diyafram kullanır ve insan gözünün görmediği hallerde , yeterli oranda ışığı toplar , keskin ve net  tek renkli ve de renkli görüntüleri oluşturmak için deklanşör hızını azaltır . Bu sayede starlight kameralarla karanlıkta dahi görebiliriz .

 Starlight Kameraları

  • Yüksek netlikte gece görüşü
  • Piyasadaki en popüler 1080p gibi  , HD çözünürlükte olağanüstü gece görüşünü garanti etmek için süper hassas sensörlere sahiptir.
  •  Bu güzel  teknoloji ürünü  sol taraftaki görsel de göründüğü gibi her şeyi açıklamış oluyor .   Gece görüşündeki büyük gelişmelerle birlikte , starlight güvenlik kameraları , ev güvenliğimizi  daha üst seviyeye  çıkarmak ile  yanı sıra bir restorandaki  etkinlikleri renkli olarak  gösterir . Starlight kamera sistemleri oldukça kullanışlı olup birçok alanda  kullanılabilir .

Kamera Sistemleri Olarak Biz Hazırız!

Sektördeki on seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile kamera güvenlik sistemleri denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Bu başarımızı siz değerli müşteriler ile paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak istiyoruz.Firma Olarak Biz Hazırız.Bir cevap yazın