SİTE GÜVENLİK KAMERALARI

SİTE İÇİ GÜVENLİK KAMERALARI

Ankara da site içi güvenlik kameraları konusunda  satış montaj  ve montaj sonrası teknik destek hizmeti veren firmamız on beş yıllık deneyimli kadrosuyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Artan nüfus ve gelişen şehirler nedeniyle site şeklindeki yeni yerleşim birimleri büyük bir ihtiyaç haline gelmiştir. Birden fazla bloğun birleşimiyle siteler oluşmuştur. Büyüklüklerine göre yoğun bir nüfus barındırabilmektedirler. Siteleri küçük bir şehir gibide düşünmek gerekir. Bir çok ihtiyaçlarını kendi içinde görebilecek biçimde dizayn edilmişlerdir.

Günümüz şartlarında sitelerin en temel ihtiyaçlarından birisi de güvenlik ihtiyacıdır. Firmamız son on beş yıldır site güvenlik kameralarında Ankara da birçok projeye imza atmıştır. Eskiden sitelerin güvenliğini sağlamak klasik bir şekilde güvenlik elemanlarının gayretleriyle gerçekleşmekteydi. Ancak insan gücünün kullanımının güvenlik anlamında bazı zafiyetler ortaya çıkarmıştır.

Güvenlik elemanı sayısı arttıkça ekonomik anlamında masraflar artacaktır.
Bir insanın özellikle büyük çaplı sitelerde güvenliği tam olarak sağlaması ve her yeri gözlemesi mümkün olmamaktadır.
Normal bir insan doğası gereği dış etkilerden olumsuz etkilenebilir, yorulabilir uykusu gelebilir, dikkati dağılabilir işte tüm bu faktörler verimi önemli ölçüde düşürecektir.

Site güvenliğinde site içi güvenlik kamera sistemlerinin tercih edilme nedenlerini sıralayalım:

  1. Bir kapalı devre kamera sistemi sadece bir kez kurulur.  Sadece bir defa kurulum maliyeti olur. Kaliteli ürünlerle kullanılarak monte edilmiş bir kamera sisteminin işletme ve bakım giderleri son derece düşük olacaktır. Bir güvenlik elemanın giderleri ise sürekli maaş, yemek, sigorta, kalacak yer vs masrafları göz önüne alınarak masrafları unutulmamalıdır.
  2. Normal bir insan çevreyi izlerken gözleri yorulur, canı sıkılabilir, dikkati dağılabilir. Ve izlemeyi tamamen bırakabilir. Ancak kamera sistemleri sıkılmaz, yorulmaz. 7/24 izleme ve kayıt yapabilme yeteneğine sahiptir.
  3. Site içi güvenlik kameralarını İnternet aracılığıyla cep telefonunuz dan uzaktan izleme yapalabilirsiniz.

Sonuç olarak site içi kamera güvenlik sistemleri siz değerli müşterilerimiz için ihtiyaç haline gelmiştir.  Ekonomik oluşu, uygun fiyatlı kamera sistemi kurulum maliyetleri, ister istemez sitelerin vazgeçilmezi olmuştur.

Sektörde on beş seneyi aşkın tecrübemiz ve müşteri portföyümüz ile Ankara da site içi güvenlik kameraları denildiğinde ilk akla gelen firma olmayı başarmış bulunuyoruz. Bu başarımızı siz değerli müşterilerimizle paylaşmak ve birlikte çalışacağımız yeni iş anlaşmalarına yansıtmak istiyoruz.